למה צריך מפקח בנייה

בניית בית היא ההוצאה המשמעותית ביותר בחיינו. זוהי הוצאה עוצמה אשר לשמה אנו מגייסים את כל המשאבים הכלכליים שלנו בכדי ליצור לנו את התא המשפחתי המושלם.
מטבח משופץ

תהליך של בניית בת מחייבת ליווי מקצועי אישי וצמוד של בעל מקצוע עליו נוכל לסמוך ולהסתייע בנושאים מקצועיים. אנו זקוקים למקצוען שיגן עלינו מקבלנים שונים ומתמחרים שיותירו אותנו ללא שקל בסוף התהליך.
המפקח הוא העין הבוחנת שלנו בכל התהליך הבנייה. הוא זה שיבחן את הקבלן בעשר עניים, שידאג שהמחירים יהיו הוגנים ושכמויות החומרים שהזמנו ושילמנו עליהן אכן יגיעו ליעדן.
לעיתים אין לבעלי הבית את הידע והניסיון הדרושים בכדי לקבל את ההחלטות הנכונות בתהליך בניה וכאן למעשה מתחיל תפקידו של המפקח.
הכנת תקציב מפורטות בבניה של הבית איננה דבר של מה בכך בדיקת מחירי החומרים ועריכה של חוזים בצורה מקצועית יכולה להציל את עורנו בהמשך תהליך הבנייה כאשר אדם מקצועי נמצא שם ומלווה אותנו בכל אורך התהליך.

המלצות על אדריכלים מתאימים מבחינת איכות וכמובן מחינת התקציב יכולות לחסוך לנו עשרות אלפי שקלים כמו גם ניהול נכון של משא ומתן מול קבלני משנה עליהם אנו נצטרך לסמוך בתהליך.
פיקוח בניה הוא תחום שבסופו של דבר מגן עלינו בתקופה הרגישה בחיינו תקופה של הלוואות ולחצים מול ההתרגשות הנובעת מתהליך הבניה. לכן יש צורך לבחון היטב מול מי אנחנו עובדים לבקש המלצות, לבקש לראות עובדות של אותו מפקח ולבחור בקפידה רבה את האיש שיגן מבחינת מקצועיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

× יצירת קשר